Yhteystiedot

Lauttakylä-lehti
Karpintie 16, PL 36
32701 Huittinen
Puh. (02) 555 4200

Avoinna
ma - pe klo 9-15

Toimitus
päivystysnumero 044 560 1085
toimitus@lauttakyla.fi

Marja-Liisa Hakanen, päätoimittaja
marja-liisa.hakanen@lauttakyla.fi
puh. 045 328 7051

Sari Mäkelä, toimitussihteeri
sari.makela@lauttakyla.fi
puh. 045 327 5652

Satu Ojala, toimittaja
satu.ojala@lauttakyla.fi
puh. 045 327 5650

Minna Karru, toimittaja
minna.karru@lauttakyla.fi
puh. 044 735 7404

Mikko Perttunen, toimittaja
mikko.perttunen@lauttakyla.fi
puh. 044 733 2756

Vampula
Mauno Kotamäki, toimittaja
040 505 7923

Mainosmyynti, tilaukset, tuotanto
ilmoitus@lauttakyla.fi
 

Marika Wolff, myyntipäällikkö
marika.wolff@lauttakyla.fi
marika.wolff@iskelmasatakunta.fi
gsm 045 327 5672

Sanna Vatka, asiakaspalvelu, ilmoitusvalmistus
sanna.vatka@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4256

Maija Tiuttu, asiakaspalvelu, ilmoitusvalmistus
maija.tiuttu@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4259

Minna Moisio, lehtitilaukset
minna.moisio@lauttakyla.fi
gsm 045 328 7059

Maarit Katajisto, ilmoituslaskutus
maarit.katajisto@lauttakyla.fi
gsm 045 328 7052

 

Liiketoimintajohtaja

Olli Ristimäki
olli.ristimaki@lauttakyla.fi
puh. 040 522 6370