Yhteystiedot

Lauttakylä-lehti
Karpintie 16, PL 36
32701 Huittinen
Puh. (02) 555 4200

Avoinna
ma - pe klo 9-15

Mainosmyynti, tilaukset, tuotanto
ilmoitus@lauttakyla.fi

Toimitusjohtaja

Olli Ristimäki
olli.ristimaki@lauttakyla.fi
puh. 040 522 6370

Toimitus


päivystysnumero 044 560 1085
toimitus@lauttakyla.fi

 Marja-Liisa Hakanen, päätoimittaja
marja-liisa.hakanen@lauttakyla.fi
puh. 045 328 7051

 Satu Ojala, toimittaja
satu.ojala@lauttakyla.fi
puh. 045 327 5650

 Pipsa Vatanen, toimittaja
pipsa.vatanen@lauttakyla.fi
044 779 9744

 Vampula
Mauno Kotamäki, toimituksen avustaja
040 505 7923

 Sari Mäkelä, toimitussihteeri
sari.makela@lauttakyla.fi
puh. 045 327 5652

 Minna Karru, toimittaja
minna.karru@lauttakyla.fi
puh. 044 735 7404

 Mikko Perttunen, toimittaja
mikko.perttunen@lauttakyla.fi
puh. 044 733 2756

Asiakaspalvelu, mediamyynti, tilaukset


 Maija Tiuttu, asiakaspalvelu, ilmoitusvalmistus
maija.tiuttu@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4259

 Maarit Katajisto, ilmoituslaskutus
maarit.katajisto@lauttakyla.fi
gsm 045 328 7052

 Marika Wolff, myyntipäällikkö
marika.wolff@lauttakyla.fi
marika.wolff@iskelmasatakunta.fi
gsm 045 327 5672

 Rita Uusimäki, lehtitilaukset, mediamyynti
rita.uusimaki@lauttakyla.fi
gsm 044 765 5521

 Minna Moisio, lehtitilaukset
minna.moisio@lauttakyla.fi
gsm 045 328 7059

 Sanna Vatka, asiakaspalvelu, ilmoitusvalmistus
sanna.vatka@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4256

 Kristiina Niemi, mediamyynti
kristiina.niemi@iskelmasatakunta.fi
gsm 044 765 5523

Iskelmä Satakunta


Marika Wolff, myyntipäällikkö
marika.wolff@lauttakyla.fi
marika.wolff@iskelmasatakunta.fi
gsm 045 327 5672

Severi Salmi, mediamyyjä
severi.salmi@iskelmasatakunta.fi
gsm 044 765 5520

Kristiina Niemi, mediamyynti
kristiina.niemi@iskelmasatakunta.fi
gsm 044 765 5523