Ladataan ilmoitusta
Huittinen 25.11.2021 10:00Tilaajille

Pelko pois – Askel eteenpäin -liikkumisessa epäonnistuminen ei ole mahdollista

Joustavasti ja soveltaen on mottona Askel eteenpäin -yhdistyksen koululiikuntakierroksilla. Liikkumisen mallia näyttävät yhdistyksen puheenjohtaja Jussi Tiuttu (takana) ja alakouluja kiertävä Joni Immonen. Kuva: Minna Karru
Joustavasti ja soveltaen on mottona Askel eteenpäin -yhdistyksen koululiikuntakierroksilla. Liikkumisen mallia näyttävät yhdistyksen puheenjohtaja Jussi Tiuttu (takana) ja alakouluja kiertävä Joni Immonen. Kuva: Minna Karru
Minna Karru

”Uutta näkökulmaa. Entistä enemmän liikuntaa ja liikettä.”

Tilaajalle

Haluatko lukea koko artikkelin?

Artikkeli on luettavissa Lauttakylä-lehden tilaajille. Voit tilata myös vuorokauden lukuoikeuden kaikkeen lauttakyla.fi sisältöön 1,50 euron hintaisella tekstiviestillä.

Lue lisää

Paikalliset uutiset diginä - nyt vain 69 e/vuosi.

Tilaa