lehtiluukku

    Yhteystiedot

    Lauttakylä-lehti
    Karpintie 16, PL 36
    32701 Huittinen
    Puh. (02) 555 4200

    Toimitus
    toimitus@lauttakyla.fi

    Marja-Liisa Hakanen, päätoimittaja
    marja-liisa.hakanen@lauttakyla.fi
    puh. (02) 555 4291
    gsm  045 328 7051

    Sari Mäkelä, toimitussihteeri
    sari.makela@lauttakyla.fi
    puh. (02) 555 4292

    Satu Ojala, toimittaja
    satu.ojala@lauttakyla.fi
    puh. (02) 555 4285
    gsm  045 327 5650

    Matti Laine, toimittaja
    matti.laine@lauttakyla.fi
    gsm 045 327 5652

    Minna Karru, toimittaja
    minna.karru@lauttakyla.fi
    puh. (02) 555 4293

    Vampula
    Mauno Kotamäki
    040 505 7923

    Ilmoitukset, tilaukset, tuotanto
    ilmoitus@lauttakyla.fi

    Maarit Katajisto, ilmoituslaskutus
    maarit.katajisto@lauttakyla.fi
    puh. (02) 555 4251
    gsm  045 328 7052

    Tarja Korpela, asiakaspalvelu, ilmoitusvalmistus
    tarja.korpela@lauttakyla.fi
    puh. (02) 555 4256

    Minna Moisio, ilmoitusvalmistus, tilaukset
    minna.moisio@lauttakyla.fi
    puh. (02) 555 4257

    Marika Wolff, ilmoitusmyynti
    marika.wolff@lauttakyla.fi
    puh. (02) 555 4201
    gsm  045 327 5672

    Vanhat kuvat

    Lounaslistat

    Iskelmä nettiradio

    Layttakylän uutiskirje