Yhteystiedot

Lauttakylä-lehti
Karpintie 16, PL 36
32701 Huittinen
Puh. (02) 555 4200

Avoinna
ma - pe klo 9-15
 

Toimitus
päivystysnumero 044 560 1085
toimitus@lauttakyla.fi

Marja-Liisa Hakanen, päätoimittaja
marja-liisa.hakanen@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4291
gsm 045 328 7051

Sari Mäkelä, toimitussihteeri
sari.makela@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4292

Satu Ojala, toimittaja
satu.ojala@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4285
gsm 045 327 5650

Matti Laine, toimittaja
matti.laine@lauttakyla.fi
gsm 045 327 5652

Minna Karru, toimittaja
minna.karru@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4293

 

Vampula
Mauno Kotamäki
040 505 7923

Mainosmyynti, tilaukset, tuotanto
ilmoitus@lauttakyla.fi
 

Marika Wolff, ilmoitusmyynti
marika.wolff@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4201
gsm  045 327 5672

Tarja Korpela, asiakaspalvelu, ilmoitusvalmistus
tarja.korpela@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4256

Minna Moisio, ilmoitusvalmistus, tilaukset
minna.moisio@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4257

Minna Kylälehtonen, markkinointipäällikkö
minna.kylalehtonen@huima.com
gsm 044 560 1006

Maarit Katajisto, ilmoituslaskutus
maarit.katajisto@lauttakyla.fi
puh. (02) 555 4251
gsm  045 328 7052